Ota yhteyttä

Yhteystietomme sinua varten

Autamme asiakkaitamme löytämään juuri omiin tarpeisiin parhaiten soveltuvan ratkaisun turvallisuuden parantamiseksi ja työskentelyn tehostamiseksi.

Pyydä meidät käymään! Voit soittaa meille tai jättää yhteydenottopyynnön oheisen lomakkeen kautta. Tarjouspyyntöön saat vastauksen saman työpäivän aikana.

Pyydä tarjous

Suomi

Toimistomme sijaitsevat Lohjalla ja Oulussa. Myyntimme ja asennusorganisaatiomme palvelee valtakunnallisesti ympäri Suomen.

Katveturva Oy
Karjalohjankatu 4
08100 Lohja

Katveturva Oy
Tetriläntie 6 A
90460 Oulu

Katja Kaijala

+358500100077
katja.kaijala@katveturva.fi

Myynti Pohjois-Suomi

Tuomas Toivonen

+358503060820
tuomas.toivonen@katveturva.fi

Myynti, Etelä-Suomi

Jarno Ihamäki

+358505900675
jarno.ihamaki@katveturva.fi

Myynti, Etelä-Suomi

Petteri Kataja

+358408486649
petteri.kataja@katveturva.fi

Myyntijohtaja

Iikka Kantola

010 5058791
iikka.kantola@katveturva.fi

Asiakashankinta

Jussi Ojamo

010 5058791

Asennus/huolto

Jussi Hautamäki

010 5058791

Asennus/huolto

Juha Kopola

010 5058791

Asennus/huolto

Heikki Kataja

+358504099929
heikki.kataja@katveturva.fi

Myynti, Pirkanmaa

Tapio Mäkinen

+358445175700
tapio.makinen@katveturva.fi

Myynti Pohjois-Suomi

Tanska

Tanskan toimistomme sijaitsee Valbyssa ja asennuspalvelu palvelee kaikkialla Tanskassa.

Katveturva Danmark
Høffdingsvej 34
2500 København
Danmark

Asennus- ja huolto

+45 4022 7401

kundeservice@katveturva.dk

Ronnie Engholm

+45 29 64 31 39 ronnie.engholm@katveturva.dk

Country Manager

Viktor Larsen

+45 40 22 74 01 viktor.larsen@katveturva.dk

Project Koordinator

Mika Tervamäki

tekniker@katveturva.dk

Technician

Mads Herluf

mads.herluf@katveturva.dk

Customer Consultant

Myynti

010 505 8791

Asennus ja huolto

010 505 8799

Verkkolaskutus

Operaattori OpusCapita Group Oy
Välittäjän tunnus 003710948874
Verkkolaskuosoite (OVT) 003727096268.

Paperiset laskut

Katveturva Oy
PL 91211
00021 Laskutus