Ota yhteyttä

Yhteystietomme sinua varten

Autamme asiakkaitamme löytämään juuri omiin tarpeisiin parhaiten soveltuvan ratkaisun turvallisuuden parantamiseksi ja työskentelyn tehostamiseksi.

Pyydä meidät käymään! Voit soittaa meille tai jättää yhteydenottopyynnön oheisen lomakkeen kautta. Tarjouspyyntöön saat vastauksen saman työpäivän aikana.

Pyydä tarjous

Suomi

Toimistomme sijaitsevat Espoossa ja Oulussa. Myyntimme ja asennusorganisaatiomme palvelee valtakunnallisesti ympäri Suomen.

Katveturva Oy
Koskelontie 22 B
02920 Espoo

Katveturva Oy
Tetriläntie 6 A
90460 Oulu

Petteri Kataja

040 848 6649

petteri.kataja@katveturva.fi

CEO

Juha Kopola

050 320 8068

juha.kopola@katveturva.fi

Palvelupäällikkö, Työnjohto

Teemu Toivanen

0500 388 882

teemu.toivanen@katveturva.fi

Myyntijohtaja

Tommi Haapanen

040 731 6085

tommi.haapanen@katveturva.fi

Asiakkuusjohtaja

Petri Heinonen

050 330 4366

petri.heinonen@katveturva.fi

Myyntipäällikkö

Juha Laurila

040 040 7437

juha.laurila@katveturva.fi

Myyntipäällikkö

Jenny Lappalainen

050 336 5810

jenny.lappalainen@katveturva.fi

Jälleenmyyntipäällikkö

Lassi Virtanen

050 461 1987

lassi.virtanen@katveturva.fi

Asiakashankintapäällikkö

Virna Vilander

050 341 4193

virna.vilander@katveturva.fi

Asiakashankinta

Inessa Lobova

050 306 0820

inessa.lobova@katveturva.fi

Assistentti

Linda Holopainen

050 494 1644

linda.holopainen@katveturva.fi

Markkinointi

Heikki Kataja

050 409 9929

heikki.kataja@katveturva.fi

Myynti

Marko Heinonen

041 317 5308

marko.heinonen@katveturva.fi

Edustaja

Tapio Mäkinen

044 517 5700

tapio.makinen@katveturva.fi

Edustaja, Pohjois-Suomi

Marcus De Heij

050 911 2895

marcus.deheij@katveturva.fi

Asennukset/Huolto

Jani Bruce

050 358 6115

jani.bruce@katveturva.fi

Asennukset/Huolto

Mikko Kämäri

050 590 0675

mikko.kamari@katveturva.fi

Asennukset/Huolto

Jussi Ojamo

050 541 7788

jussi.ojamo@katveturva.fi

Asennukset/Huolto

Osmo

Head of AI

Tanska

Tanskan toimistomme sijaitsee Roskildessä ja asennuspalvelu palvelee kaikkialla Tanskassa.

Katveturva Danmark
Industrivej 21
4000 Roskilde
Danmark

Asennus- ja huolto

+45 4022 7401

kundeservice@katveturva.dk

Teemu Torkki

+45 4023 3139

teemu.torkki@katveturva.dk

Country Manager

Mika Tervamäki

+45 2974 3139

mika.tervamaki@katveturva.dk

Installer

Ronnie Engholm

+45 29 64 31 39

ronnie.engholm@katveturva.dk

Sales Manager

Mads Herluf

mads.herluf@katveturva.dk

Customer consultant

Ole Nielsen

ole.nielsen@katveturva.dk

Customer consultant

Myynti

010 505 8791

Asennus ja huolto

010 505 8799

Verkkolaskutus

Operaattori OpusCapita Group Oy
Välittäjän tunnus 003710948874
Verkkolaskuosoite (OVT) 003727096268.

Paperiset laskut

Katveturva Oy
PL 91211
00021 Laskutus