Ota yhteyttä

Yhteystietomme sinua varten

Autamme asiakkaitamme löytämään juuri omiin tarpeisiin parhaiten soveltuvan ratkaisun turvallisuuden parantamiseksi ja työskentelyn tehostamiseksi.

Pyydä meidät käymään! Voit soittaa meille tai jättää yhteydenottopyynnön oheisen lomakkeen kautta. Tarjouspyyntöön saat vastauksen saman työpäivän aikana.

Pyydä tarjous

Suomi

Toimistomme sijaitsee Espoossa. Myyntimme ja asennusorganisaatiomme palvelee
valtakunnallisesti ympäri Suomen.

Katveturva Oy
Koskelontie 22 B
02920 Espoo

Virna Vilander

050 341 4193

virna.vilander@katveturva.fi

Myyntijohtaja

Petteri Kataja

040 848 6649

petteri.kataja@katveturva.fi

CEO

Aleksi Honkonen

044 235 9691

aleksi.honkonen@katveturva.fi

Myynti

Heikki Kataja

050 911 2895

heikki.kataja@katveturva.fi

Myynnin tuki

Tapio Mäkinen

044 517 5700

tapio.makinen@katveturva.fi

Edustaja, Pohjois-Suomi

Juha Kopola

050 320 8068

juha.kopola@katveturva.fi

Huolto, Pohjois-Suomi

Niklas Ursin

050 358 6115

niko.ursin@katveturva.fi

Huolto, Itä-Suomi

Patrick Sell

050 400 5633

patrick.sell@katveturva.fi

Huolto, Uusimaa

Tanska

Tanskan toimistomme sijaitsee Roskildessä ja asennuspalvelu palvelee kaikkialla Tanskassa.

Katveturva Danmark
Industrivej 21
4000 Roskilde
Danmark

Asennus- ja huolto

+45 4022 7401

kundeservice@katveturva.dk

Teemu Torkki

+45 4023 3193

teemu.torkki@katveturva.dk

Country manager

Myynti

010 505 8791

Asennus ja huolto

010 505 8799

Verkkolaskutus

Operaattori OpusCapita Group Oy
Välittäjän tunnus 003710948874
Verkkolaskuosoite (OVT) 003727096268.

Paperiset laskut

Katveturva Oy
PL 91211
00021 Laskutus