Ota yhteyttä

Yhteystietomme sinua varten

Autamme asiakkaitamme löytämään juuri omiin tarpeisiin parhaiten soveltuvan ratkaisun turvallisuuden parantamiseksi ja työskentelyn tehostamiseksi.

Pyydä meidät käymään! Voit soittaa meille tai jättää yhteydenottopyynnön oheisen lomakkeen kautta. Tarjouspyyntöön saat vastauksen saman työpäivän aikana.

Pyydä tarjous

Suomi

Toimistomme sijaitsevat Espoossa ja Oulussa. Myyntimme ja asennusorganisaatiomme palvelee valtakunnallisesti ympäri Suomen.

Katveturva Oy
Koskelontie 22 B
02920 Espoo

Katveturva Oy
Tetriläntie 6 A
90460 Oulu

Juha Kopola

050 320 8068
juha.kopola@katveturva.fi

Asennus-, ja huoltopäällikkö

Lassi Virtanen

050 461 1987
lassi.virtanen@katveturva.fi

Projektipäällikkö, käyttöönotto- ja koulutus

Teemu Toivanen

0500 388 882
teemu.toivanen@katveturva.fi

Myyntijohtaja

Tommi Haapanen

040 731 6085
tommi.haapanen@katveturva.fi

Asiakkuusjohtaja

Jenny Lappalainen

050 336 5810
jenny.lappalainen@katveturva.fi

Jälleenmyyntipäällikkö

Virna Vilander

050 341 4193
virna.vilander@katveturva.fi

Asiakashankinta

Iikka Kantola

050 409 9929
iikka.kantola@katveturva.fi

Asiakashankinta

Inessa Lobova

050 306 0820
inessa.lobova@katveturva.fi

Assistentti

Linda Holopainen

050 494 1644
linda.holopainen@katveturva.fi

Markkinointi

Heikki Kataja


heikki.kataja@katveturva.fi

Myynti

Marko Heinonen

041 317 5308
marko.heinonen@katveturva.fi

Edustaja

Tapio Mäkinen

044 517 5700
tapio.makinen@katveturva.fi

Edustaja, Pohjois-Suomi

Marcus De Heij

050 911 2895
marcus.deheij@katveturva.fi

Asennukset/Huolto

Jani Bruce

050 358 6115
jani.bruce@katveturva.fi

Asennukset/Huolto

Mikko Kämäri

050 590 0675
mikko.kamari@katveturva.fi

Asennukset/Huolto

Jussi Ojamo

050 541 7788
jussi.ojamo@katveturva.fi

Asennukset/Huolto

Osmo

Head of AI

Tanska

Tanskan toimistomme sijaitsee Roskildessä ja asennuspalvelu palvelee kaikkialla Tanskassa.

Katveturva Danmark
Høffdingsvej 34
2500 København
Danmark

Asennus- ja huolto

+45 4022 7401

kundeservice@katveturva.dk

Teemu Torkki

+45 4023 3139 teemu.torkki@katveturva.dk

Country Manager

Mika Tervamäki

+45 2974 3139 mika.tervamaki@katveturva.dk

Installer

Ronnie Engholm

+45 29 64 31 39 ronnie.engholm@katveturva.dk

Sales Manager

Viktor Larsen

+45 40 22 74 01 viktor.larsen@katveturva.dk

Customer consultant

Mads Herluf

mads.herluf@katveturva.dk

Customer consultant

Myynti

010 505 8791

Asennus ja huolto

010 505 8799

Verkkolaskutus

Operaattori OpusCapita Group Oy
Välittäjän tunnus 003710948874
Verkkolaskuosoite (OVT) 003727096268.

Paperiset laskut

Katveturva Oy
PL 91211
00021 Laskutus