Ota yhteyttä

Yhteystietomme sinua varten

Autamme asiakkaitamme löytämään juuri omiin tarpeisiin parhaiten soveltuvan ratkaisun turvallisuuden parantamiseksi ja työskentelyn tehostamiseksi.

Pyydä meidät käymään! Voit soittaa meille tai jättää yhteydenottopyynnön oheisen lomakkeen kautta. Tarjouspyyntöön saat vastauksen saman työpäivän aikana.

Pyydä tarjous

  • Lähettämällä hyväksyt tietosuojaselosteen mukaisen tietojen käytön.

Suomi

Toimistomme sijaitsevat Lohjalla ja Oulussa. Tiimimme palvelee valtakunnallisesti ympäri Suomen.

Katveturva Oy
Karjalohjankatu 4
08100 Lohja

Katveturva Oy
Tetriläntie 6 A
90460 Oulu

Petteri Kataja

+35840 848 6649
petteri.kataja@katveturva.fi

Business Development

Iikka Kantola

010 505 8791
iikka.kantola@katveturva.fi

Asiakashankinta

Jussi Hautamäki

010 505 8799
asennukset@katveturva.fi

Palvelumestari

Atte Paananen

010 505 8799
asennukset@katveturva.fi

Palvelumestari

Jouni Torkki

+358 45 357 8855
jouni.torkki@katveturva.fi

Myyntijohtaja

Mika Nurmi

+358 40 592 8457
mika.nurmi@katveturva.fi

Markkinointijohtaja

Ari Pyhävaara

+358 50 400 5633
ari.pyhavaara@katveturva.fi

Asennus ja huolto, Pohjois-Suomi

Jussi Karjalainen

+358 45 120 4048
jussi.karjalainen@katveturva.fi

Asennus ja huolto, Pääkaupunkiseutu

Reetta Lehtonen

+358 50 306 0820
reetta.lehtonen@katveturva.fi

Myyntiassistentti

Maria Turppa


maria.turppa@katveturva.fi

Asiakashankinta

Tanska

Tanskan toimistomme sijaitsee Valbyssa ja tiimimme palvelee kaikkialla Tanskassa.

Katveturva Danmark
Høffdingsvej 34
2500 København
Danmark

Asennus- ja huolto

+45 4022 7401

kundeservice@katveturva.dk

Viktor Larsen

+45 40 22 74 01 viktor.larsen@katveturva.dk

Country Manager

Mika Tervamäki

tekniker@katveturva.dk

Technician

Myynti

010 505 8791

Asennus ja huolto

010 505 8799

Verkkolaskutus

Operaattoritunnus OKOYFIHH
Verkkolaskuosoite (OVT) 003727096268