Ota yhteyttä

Yhteystietomme sinua varten

Autamme mielellämme löytämään juuri sinulle oikean ratkaisun! Ota yhteyttä, niin katsotaan kuinka voimme auttaa! Voit myös tilata uutiskirjeemme niin pysyt ajan tasalla tulevista tarjouksistamme.

Oli sinulla sitten mielessä uuden peruutuskameran tilaus tai haluat tilata koko kalustoon kamerat, autamme sinua löytämään juuri sen oikean ratkaisun! Voit soittaa meille suoraan, tai voit pyytää meiltä tarjousta.

Pyydä tarjous

Suomi

Toimistomme sijaitsee Vantaalla. Myyntimme ja asennusorganisaatiomme palvelee
valtakunnallisesti ympäri Suomen

Katveturva Oy
Äyritie 8 B
01510 Vantaa

Virna Vilander

050 341 4193

virna.vilander@katveturva.fi

Myyntijohtaja, jälleenmyyjät

Petteri Kataja

040 848 6649

petteri.kataja@katveturva.fi

CEO

Sami Kettunen

050 911 2895

sami.kettunen@katveturva.fi

Account Manager, Itä-Suomi

Krista Carasi

050 409 9929

krista.carasi@katveturva.fi

Asiakkuudet ja markkinointi

Eveliina Häkkinen

050 306 0820

eveliina.hakkinen@katveturva.fi

Asiakastuki, toimisto

Tapio Mäkinen

044 517 5700

tapio.makinen@katveturva.fi

Edustaja, Pohjois-Suomi

Tommi Metso

050 461 1987

tommi.metso@katveturva.fi

Asennuspäällikkö, Uusimaa ja Pirkanmaa

Juha Kopola

050 320 8068

juha.kopola@katveturva.fi

Asennukset, Keski- ja Itä-Suomi

Joni Törmänen

050 358 6115

joni.tormanen@katveturva.fi

Asennukset, Pohjois- ja Länsi-Suomi

Tanska

Katveturva Danmark
Industrivej 21
4000 Roskilde
Danmark

Asennus- ja huolto

kundservice@katveturva.dk

Teemu Torkki

+358 50 469 8377

teemu.torkki@katveturva.dk

Country manager

Myynti

010 505 8791

Asennus ja huolto

010 505 8799

Verkkolaskutus

Operaattori OpusCapita Group Oy
Välittäjän tunnus 003710948874
Verkkolaskuosoite (OVT) 003727096268.

Paperiset laskut

Katveturva Oy
PL 91211
00021 Laskutus