Ota yhteyttä

Yhteystietomme sinua varten

Autamme asiakkaitamme löytämään juuri omiin tarpeisiin parhaiten soveltuvan ratkaisun turvallisuuden parantamiseksi ja työskentelyn tehostamiseksi.

Pyydä meidät käymään! Voit soittaa meille tai jättää yhteydenottopyynnön oheisen lomakkeen kautta. Tarjouspyyntöön saat vastauksen saman työpäivän aikana.

Pyydä tarjous

Suomi

Toimistomme sijaitsevat Lohjalla ja Oulussa. Tiimimme palvelee valtakunnallisesti ympäri Suomen.

Katveturva Oy
Karjalohjankatu 4
08100 Lohja

Katveturva Oy
Tetriläntie 6 A
90460 Oulu

Katja Kaijala

+35850 010 0077
katja.kaijala@katveturva.fi

Myynti Pohjois-Suomi

Jarno Ihamäki

+35850 590 0675
jarno.ihamaki@katveturva.fi

Myynti, Etelä-Suomi

Petteri Kataja

+35840 848 6649
petteri.kataja@katveturva.fi

Myyntijohtaja

Iikka Kantola

010 505 8791
iikka.kantola@katveturva.fi

Asiakashankinta

Heikki Kataja

+35850 336 5810
heikki.kataja@katveturva.fi

Myynti, Pirkanmaa

Jussi Hautamäki

010 505 8799
asennukset@katveturva.fi

Palvelumestari

Atte Paananen

010 505 8799
asennukset@katveturva.fi

Palvelumestari

Teemu Torkki


CEO

Tanska

Tanskan toimistomme sijaitsee Valbyssa ja tiimimme palvelee kaikkialla Tanskassa.

Katveturva Danmark
Høffdingsvej 34
2500 København
Danmark

Asennus- ja huolto

+45 4022 7401

kundeservice@katveturva.dk

Ronnie Engholm

+45 29 64 31 39 ronnie.engholm@katveturva.dk

Country Manager

Viktor Larsen

+45 40 22 74 01 viktor.larsen@katveturva.dk

Project Koordinator

Mika Tervamäki

tekniker@katveturva.dk

Technician

Maria Lukin

maria.lukin@katveturva.dk

Customer Consultant

Myynti

010 505 8791

Asennus ja huolto

010 505 8799

Verkkolaskutus

Operaattoritunnus OKOYFIHH
Verkkolaskuosoite (OVT) 003727096268