Ota yhteyttä

Yhteystietomme sinua varten

Autamme asiakkaitamme löytämään juuri omiin tarpeisiin parhaiten soveltuvan ratkaisun turvallisuuden parantamiseksi ja työskentelyn tehostamiseksi.

Pyydä meidät käymään! Voit soittaa meille tai jättää yhteydenottopyynnön oheisen lomakkeen kautta. Tarjouspyyntöön saat vastauksen saman työpäivän aikana.

Pyydä tarjous

Suomi

Toimistomme sijaitsevat Espoossa ja Oulussa. Myyntimme ja asennusorganisaatiomme palvelee valtakunnallisesti ympäri Suomen.

Katveturva Oy
Koskelontie 22 B
02920 Espoo

Katveturva Oy
Tetriläntie 6 A
90460 Oulu

Juha Kopola

050 320 8068
juha.kopola@katveturva.fi

Asennus-, ja huoltopäällikkö

Lassi Virtanen

050 461 1987
lassi.virtanen@katveturva.fi

Projektipäällikkö, käyttöönotto- ja koulutus

Iikka Kantola

050 409 9929
iikka.kantola@katveturva.fi

Asiakashankinta


Katja Kaijala

0500100077
katja.kaijala@katveturva.fi

Myynti, Pohjois-Pohjanmaa

Ville Korhonen

040 503 5955
ville.korhonen@katveturva.fi

Myynti, Pohjois-Pohjanmaa

Petteri Kataja

040 848 6649
petteri.kataja@katveturva.fi

Sales Director

Alvar Perttunen

0503060820
alvar.perttunen@katveturva.fi

Myynti, Pirkanmaa

Heikki Kataja

0503365810
heikki.kataja@katveturva.fi

Myynti, Pirkanmaa

Marko Heinonen

041 317 5308
marko.heinonen@katveturva.fi

Edustaja

Tapio Mäkinen

044 517 5700
tapio.makinen@katveturva.fi

Edustaja, Pohjois-Suomi

Marcus De Heij

050 911 2895
marcus.deheij@katveturva.fi

Asennukset/Huolto

Jussi Ojamo

050 541 7788
jussi.ojamo@katveturva.fi

Asennukset/Huolto

Osmo

Head of AI

Teemu Torkki

CEO
teemu.torkki@katveturva.fi

+358504698377

Tanska

Tanskan toimistomme sijaitsee Valbyssa ja asennuspalvelu palvelee kaikkialla Tanskassa.

Katveturva Danmark
Høffdingsvej 34
2500 København
Danmark

Asennus- ja huolto

+45 4022 7401

kundeservice@katveturva.dk

Viktor Larsen

+45 40 22 74 01 viktor.larsen@katveturva.dk

Konsulent & Driftskoordinator

Ronnie Engholm

+45 29 64 31 39 ronnie.engholm@katveturva.dk

Country Director

Mika Tervamäki

Installatør

Mads Herluf

mads.herluf@katveturva.dk

Kundekonsulent

Myynti

010 505 8791

Asennus ja huolto

010 505 8799

Verkkolaskutus

Operaattori OpusCapita Group Oy
Välittäjän tunnus 003710948874
Verkkolaskuosoite (OVT) 003727096268.

Paperiset laskut

Katveturva Oy
PL 91211
00021 Laskutus